Program


„Emlékezz a röpülésre”

„Emlékezz a röpülésre”

Színházi hitvallás egy részben Latinovits Zoltán és Ruttkai Éva gondolataival

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. július 6. csütörtök, 19:00

Az előadás a Keleti Éva Kontakt 2.0 című fotókiállítás kísérő rendezvénye

„Mi ketten együtt kergettünk valamit, amit színészálomnak hívnak. Én őbenne és ő énbennem igazi társra talált. Ezért nem tudtunk elszakadni egymástól. A létezésünkkel segítettük egymást. Az ember reggeltől estig harcol, választania kell jó és rossz, tiszta és mocskos között, s egy színészpár azért nagyszerű, mert nem lágyan összeboruló két ember, hanem két harcos, akik vállukat összevetve küzdenek .

Latinovits: A hazugság, a tudatlanság és a mulasztás: természeti  törvénybe ütköző  cselekedetek. Tudom, hogy a lehetőségek elmulasztása a semmi felé taszít. Hiszem, hogy találok hivatásomhoz tűz-élesztő társakat.

Ruttkai: A világ, amelyben élünk, nincs rendben. Szeretnék rajta erőmhöz mérten segíteni. Ez a színész dolga. Nem is dolga : szolgálata. Jobbá tenni az embereket. Utálni a hazugságot. Harcolni ellene.”

Közreműködik: Kéri Kitty színművész és Szalma Tamás Jászai-díjas színművész

Ajánlatunk


A különleges zenei utazásnak is tekinthető est a nézőket a francia sanzon varázslatos világába repíti, ahol két legendás művész, Charles Aznavour és Edith Piaf dalai elevenednek meg. Aznavour egykor Piaf oldalán kezdte a pályáját sofőrként, titkárként és mindeneseként dolgozott mellette nyolc éven át, miközben a szakma fortélyait is elleste. Kapcsolatukból mély, különleges barátság született, amely Piaf élete végéig meghatározó maradt.

Idén június 20-án, szombaton, az év legrövidebb éjszakáján ismét kitárjuk a MODEM kapuit, és izgalmas programokkal töltjük meg az épület minden szegletét. ⭐️🌃

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!