-ELEJE- Notóriusok 30.1
Művészi erők, szándék, akarat és lehetőség egybeesése tette lehetővé a Katona József Színház 30 évvel ezelőtti megalakulását.
Művészi erők, szándék, akarat és lehetőség egybeesése tette lehetővé a Katona József Színház 30 évvel ezelőtti megalakulását.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. november 15. csütörtök, 19:00
-ELEJE- Notóriusok 30.1
Bemutató: november 15.
Az Eleje (Nyelvemlékek a KATONA megalakulásának korából) című dokumentumszínházi előadás arra törekszik, hogy minél játékosabb és élvezetesebb formában idézze fel az alapítás körülményeit, azt a végtelenül provinciális, langy közeget, melyből a Katona minőségénél fogva kiemelkedett. A politikai és művészeti élet akkori szereplőit a társulat jelenlegi tagjai személyesítik meg.
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
A következő RetroTorony időpontja: június 15. (szombat) A válogatott aznap délutáni mérkőzése után NÁKSI ATTILA Kölnből egyenesen Debrecenbe repül, hogy "Az éjjel soha ne érjen véget".
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!