Program


Dresch Quartet koncertje

Dresch Quartet koncertje

Dresch Mihály a mai magyar jazz kiemelkedő alakja, kiváló szaxofonos, aki párját ritkító módon találta meg azt a szűk ösvényt, amely a jazz és a magyar népzene közt húzódik, de talán pontosabban fogalmazunk, ha azt mondjuk: maga vágta e csapást.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. április 26. péntek, 20:00

Nem az oly divatos, „világzenés” kavarodás útját választotta, hanem két hagyomány közt, azokat egyesítve hajladoz. Dresch Mihály, ahogyan mondta, mindig saját élményeit játssza, így válik személyessé a zene – ettől oly egyedi, és ettől élő.

Ajánlatunk


A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és jazzlemezek sora fűződik a nevéhez. Csak néhány a legismertebb dalai közül: Nagy utazás, Vigyázz rám, Olyan szépek voltunk, Legyen úgy, Mi vagyunk a grund. A meghívott vendégek és a kiváló zenekar közreműködésével felcsendülő népszerű dalok mellett újabb szerzeményeket is hallhatunk. Egy est, amelyen a zene egyszerre lesz ünnep, találkozás és felejthetetlen élmény.

A Kossuth-, Liszt Ferenc- és Prima-díjas Kovács Kati visszatér oda, ahol megnyerte az első Táncdalfesztivált, az Erkel Színházba. Oda, ahol örökre beírta nevét a magyar zenetörténelem legnagyobbjai közé. Most ismét ugyanott csendült fel az a hang, amely azóta generációk számára vált meghatározóvá, és amely hat évtized múltán is töretlen erővel, hitelességgel és szeretettel szól a közönséghez. A nagyszabású jubileumi koncerten két népszerű fiatal művész is színpadra lép Kovács Kati oldalán, akiknek kilétét egyelőre még titok övezi, de annyi biztos, hogy különleges és eddig nem látott zenei találkozásokat ígér.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!