De kié lesz a kutya?
A nagy sikerű német filmvígjáték frissen mutatkozott be színpadon, és humorát immár a magyar közönség is élvezheti.
A nagy sikerű német filmvígjáték frissen mutatkozott be színpadon, és humorát immár a magyar közönség is élvezheti.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. január 27. kedd, 19:00
Martin Rauhaus: DE KIÉ LESZ A KUTYA?
válási komédia egy részben az Orlai Produkció előadásában
Georg és Doris kényelemben, biztonságban és szeretetben felnevelte gyerekeit. Most, hogy ők elmentek egyetemre, hirtelen kiürült a ház, új életet lehetne kezdeni. Georg ezt egy másik, fiatal nővel képzeli el, Doris viszont kétségbeesetten ragaszkodik a dolgok rendbetételéhez, a terápiához. Kitör a harc, melynek szórakoztatóan emberi fordulataiba újabb és újabb szereplők kapcsolódnak be, és sohasem lehet tudni, honnan hallatszik majd a következő robbanás.
A nagy sikerű német filmvígjáték frissen mutatkozott be színpadon, és humorát immár a magyar közönség is élvezheti.
Szereplők:
Szinetár Dóra, Pataki Ferenc, Péterfy Bori, Cseh Judit, Adorjáni Bálint, Bíró Panna Dominika
A színdarab Magyarországon a Drei Masken Verlag GmbH München és a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökség közötti megállapodás révén kerül színre.
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Paradigmaváltást jelent a StEFREM életében az Égrekiáltó lemez, amelyen kizárólag az énekegyüttes tagjainak saját szerzeményei szólalnak meg.
BACH / MESSIAEN / LIGETI / BEETHOVEN // Kodály Kórus / Keller J. S. BACH: Ricercar a 6 (A Musikalischen Opferből, Webern feldolgozásában) MESSIAEN: Les Offrandes oubliées LIGETI: Lux Aeterna BEETHOVEN: 9. szimfónia, op. 125
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!