
Családi kézműves délelőtt - Magyar huszárok, menyecskék
- Március 15. -
- Március 15. -
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. március 9. vasárnap, 10:30
A tematikus vasárnap délelőttön, négy helyszínen számtalan kézműves technikát, festési eljárást sajátíthatnak el a résztvevők.
Célunk, hogy olyan érdekes módszereket is megmutassunk, melyek megismerésére máshol nincs lehetőség.
A programokon megtalálja a helyét a kisiskolás és a szülő egyaránt.
Ezen a vasárnapon a március 15-i ünnephez kapcsolódóan kézműveskedhetnek a résztvevők.
A legkisebbek megpihenhetnek a téma szerint kialakított pihenősarokban.
*****
- Huszárcsákó
festéssel, ragasztással
- Különleges kokárda
nemzeti szalagból, filcből
- Lovashuszár-báb
papírgurigából, festéssel, ragasztással
- Huszár/menyecske
papírtasakból
Dumaszínház est
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Jegyár: 9000 Ft Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Soma a nevem, szürke kisegér vagyok. Megláttam egy fehér egérlányt. Na, ebből lett csak a bonyodalom! Majd meglátjátok! Néha csodára van szükség, hogy rendbe jöjjenek a dolgok. A csodát pedig bátorsággal és küzdelemmel lehet kiérdemelni..
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!