Budapest Bár - Aszfaltszerenád
Közreműködik a Budapest Bár zenekar, valamint Ferenczi Bora és Mező Misi
Közreműködik a Budapest Bár zenekar, valamint Ferenczi Bora és Mező Misi
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. január 10. péntek, 19:00
A Budapest Bár fennállása óta nemcsak igazi alkotóműhellyé vált, hanem több barátság, szoros szakmai kapcsolat is szövődött a tagok között. Mindenféle felállásban érdekes és izgalmas a csapat, ezért a zenekar elkészítette az első olyan műsorát, amit kifejezetten két énekesre komponáltak. Egy, az életét, a karrierjét most kezdő csodálatos fiatal nő, Ferenczi Bora, és egy érett, karrierje csúcsán lévő nagyszerű énekes, Mező Misi lesz a zenekar társa ezen az estén.
Az este elsősorban a szerelemről szól bánatosan, vidáman, boldogan és szomorúan, hiszen mi másról íródna a legtöbb dal, mint erről az univerzális érzésről. Vagány és érzelmes este lesz, ezért kapta az Aszfaltszerenád címet.
Kedves Érdeklődők!
A 2024. november 04-re meghirdetett Budapest Bár - Aszfaltszerenád koncertje betegség miatt új időpontban, 2025. január 10. 19:00-kor kerül megrendezésre.
A megváltott jegyek automatikusan érvényesek az új időpontra.
Megértésüket köszönjük!
2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!