Program


Brahms, Beethoven - Viva la Winds

Brahms, Beethoven - Viva la Winds

Brahms, Beethoven - Viva la Winds
A fúvós hangszerek kerülnek előtérbe a Fesztivál Akadémia július 19-ei koncertjén.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. július 19. péntek, 19:00

Beethoven bécsi karrierjében is igazi mérföldkő volt az Esz-dúr szeptett, együtt mutatta be az első szimfóniával és az első zongoraversennyel 1800-ban egy császári megrendelésre szervezett nyilvános koncerten. Ezúttal a Zeneakadémia Solti termében csendül fel a mű a fesztiválalapító-művészeti vezetők, Kelemen Barnabás (hegedű) és Kokas Katalin (brácsa), valamint zenésztársaik, Kokas Dóra (cselló) , Fejérvári Zsolt (nagybőgő), Matthew Hunt (klarinét), Bankócs Tamás (fagott) és José Vincente Castello (kürt) előadásában. A koncert második felében Brahms Kürt triója hangzik – amelyet a szerző 1865-ben, édesanyjának halálára írt – Tatiana Samouil (hegedű), José Vincente Castello (kürt) és Maria Meerivich (zongora) előadásában.

Mozart: e-moll szonáta Kelemen Barnabás (hegedű), Gloria Campaner (zongora)
Brahms: Kürt trió Tatiana Samouil (hegedű), Jose Vicente Castello (kürt) Maria Meerovich (zongora)
Beethoven Esz-dúr szeptett, op. 20
Kelemen Barnabás (hegedű) Razvan Popovici (brácsa), Kokas Dóra (cselló), Puporka Jenő (nagybőgő), Matthew Hunt (klarinét), Benkócs Tamás (fagott), Jose Vicente Castello (kürt)

Ajánlatunk


Carl Orff CARMINA BURANA

A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!