Badár Sándor, Janklovics Péter, Musimbe Dávid Dennis
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. augusztus 21. csütörtök, 18:00
Fellépnek:
Badár Sándor, Janklovics Péter és Musimbe Dávid Dennis.
A GarázsSasvár a Dumaszínház legújabb, természetközeli rendezvényhelyszíne Parádsasváron. A Mátra ölelésében, az egykori üveggyár garázsában alakítottuk ki ezt a fedett, ugyanakkor a természetre nyitott színházunkat. Parádsasvár Eger és Gyöngyös között a 24-es úton található festői község. Itt található a Károlyi-kastély, amely jelenleg szállóként működik, de kihagyhatatlan a kristálycsiszoló és az üveghuta is, a községről remek túrák indulnak, de aki nem vállalkozik nagyobb kirándulásokra, a faluban és környékén is remek sétákat tehet. A helyszínünket folyamatosan fejlesztjük, így évről évre egyre izgalmasabb programokkal várjuk majd itt vendégeinket.
A helyfoglalás érkezési sorrendben történik!
A rendezvényhelyszínnel szemben található egy ingyenes parkoló, kérjük kedves vendégeinket, ezt használják!
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.
Az ország egyik legsikeresebb előadása ismét Debrecenben! Mamma Mia! 2026. november 22-én a Főnix Arénában.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!