Program


Az ördög
10

Az ördög

Molnár Ferenc: AZ ÖRDÖG

Vígjáték három felvonásban

Rendező: TASNÁDI CSABA

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2016. január 9. szombat, 19:00

A darab

„Az asszonyi sejtés mindig pont tíz perccel előre érzi meg a férjet.”

Címszerepben a szűkebb pátriájába visszatért, újdonsült igazgató, SCHLANGER ADNRÁS, mesterkedéseinek áldozata pedig a férje és ifjúkori szerelme közt vergődő Jolán, alias TROKÁN ANNA!
Jöjjenek el, és tegyenek rá fogadást, visel-e ünnepi belépője alatt bármi mást is ez a törékeny asszony, vagy úgy áll ott meztelenül, ahogy az isten egyszer jókedvében megteremtette?

Ne késlekedjenek megváltani a jegyeiket, nehogy lemaradjanak a leleplezésről!

Ajánlatunk


Három fivér házavatót tart. Mindhárom asszony jelen van, ki-ki vérmérséklete szerint értékel. Ám az egyik feleség meghívja a férje titkárnőjét is, aki igen csinos nő. Az urak közt pánik tör ki, mert mindhárman ismerik a hölgyet, bár ezt az asszonyok még csak nem is sejtik. A hölgy meg is érkezik, és töredelmesen elmeséli, hogy... De mindez derüljön ki az előadásból. Nézzék meg ezt a pikáns, francia vígjátékot!

A Vivace Táncforgatag 160 táncos részvételével kerül megrendezésre 2026 június 6-án, 18 órai kezdettel a RaM-Art Színházban. A rendezvény legfőbb célja, hogy bemutathassuk, hogyan lehet egészen az óvodás korosztállyal, tinédzserekkel és fiatal felnőttekkel magas színvonalú gálaestet megvalósítani.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!