
Átrendeződés | Családi alkotósarok SZABÓ Ábel kiállításához kapcsolódóan
Családi alkotósarok SZABÓ Ábel kiállításához kapcsolódóan Schopp Ildikó művészetpedagógussal.
Családi alkotósarok SZABÓ Ábel kiállításához kapcsolódóan Schopp Ildikó művészetpedagógussal.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 11. Januar 2025 10:00
Átrendeződés
Családi alkotósarok SZABÓ Ábel kiállításához kapcsolódóan
Bár igazi varázspálcánk nincs, a képzeletünkkel és ötleteinkkel szintén csodákra vagyunk képesek. A Szabó Ábel festő- és grafikusművész kiállításához kapcsolódó művészetpedagógiai foglalkozáson a gyerekek és kísérőik közösen hozhatnak új életet olyan elhagyatott terekbe, mint a régi gyárépületek, bontásra váró üzemek vagy graffitikkel tarkított vasúti felüljárók. A tárlaton szereplő alkotások gondozatlan külvárosi helyszíneket tárnak befogadójuk elé, amelyek mégsem fenyegetőek, hanem ismeretlenül ismerősek mindenki számára. Az eseményen lehetőség nyílik arra, hogy a résztvevők együtt tervezzenek olyan világot, ahol az elkóborolt állatok otthonra találnak a varázslatosan berendezett új környezetükben, így az elhagyatott helyek is élhető valósággá változnak át.
A foglalkozást vezeti: Schopp Ildikó művészetpedagógus
> Időpont: 2025. január 11. (szombat) 10:00–11:30
> Helyszín: Hegyvidék Galéria, 1126 Budapest, Királyhágó tér 10.
> A programon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy részvételi szándékukat (résztvevők száma, gyermek/gyermekek életkora) 2025. január 10-én, pénteken, 18 óráig jelezzék az info@hegyvidekgaleria.hu e-mail címen vagy a +36 1 225-7160-as telefonszámon.
Részvételi díj: 1000 Ft/gyermek, hegyvidéki lakosoknak: 500 Ft/gyermek. Kísérőknek ingyenes.
Jegyek kaphatók a https://hegyvidekgaleria.jegy.hu/ oldalon, valamint a Hegyvidék Galériában. Az eseményre érkezéskor a Hegyvidék kártya felmutatása kötelező!
Fotó // Egressy Orsolya © MOM Kulturális Központ – Hegyvidék Galéria
A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 40 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három napon látványos lovagi tornák, pompás királyi menet és esti fáklyás felvonulás, vásár és koncertek várja az idelátogatókat, és természetesen a méltán híres királyi palota, gyönyörű reneszánsz kertje és a Salamon-torony is újra pezsgő középkori élettel telik meg. Szeretettel várjuk Önöket 2025-ben is Palotajátékokra, hogy együtt idézhessük fel azt az utánozhatatlan középkori hangulatot, melynek egyik hiteles helyszíne Visegrád!
27. Zsidó Kulturális Fesztivál
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.