Program


Alszanak a halak?

Alszanak a halak?

Jens Raschke: Alszanak a halak?
Színdarab az élet kicsi, nagy és utolsó kérdéseiről
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. június 9. kedd, 18:00

Monodráma a temetőben. – Jette, 10 éves. – Emil, az öccse, meghalt. – Csak 6 éves volt. – Jette meglátogatja Emilt. – És elmeséli, mi történt.

játékidő: 1 óra 10 perc (szünet nélkül)

Az előadást 10 éven felülieknek ajánljuk.

Fordította: Szilágyi Bálint

Jette Prohászka Fanni

rendezőasszisztens: Antal-Bacsó Borbála
látvány: Molnár Anna
osztályvezető tanár: Csató Kata, Csizmadia Tibor

rendezte: Szilágyi Bálint (III. évfolyam, bábrendező szak)

Ajánlatunk


Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 05. 28. (csütörtök) 19.00 Esemény kezdése: 2026. 05. 29. (péntek) 19.00

2026. június 5-én Alvaro Soler elhozza Budapestre, a Barba Negrába a latin életérzést és legszemélyesebb vallomásait. Az „EL CAMINO” album dalaival az énekes kitárja lelkét: ez a koncert egy érzelmi hullámvasút lesz, tele fülbemászó dallamokkal, reménnyel és azzal a semmihez sem fogható pozitív energiával, ami Soler minden mozdulatából árad.

Három fivér házavatót tart. Mindhárom asszony jelen van, ki-ki vérmérséklete szerint értékel. Ám az egyik feleség meghívja a férje titkárnőjét is, aki igen csinos nő. Az urak közt pánik tör ki, mert mindhárman ismerik a hölgyet, bár ezt az asszonyok még csak nem is sejtik. A hölgy meg is érkezik, és töredelmesen elmeséli, hogy... De mindez derüljön ki az előadásból. Nézzék meg ezt a pikáns, francia vígjátékot!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!