Program


A szakadár

A szakadár



2021 október 07.-től

The Dissident – A Szakadár (2020)
színes feliratos amerikai film, 119 perc (16)

rendezte: Bryan FOGEL
Producer: Bryan FOGEL, Jake SWANTKO, Mark MONROE, Thor HALVORSSE
Forgatókönyvíró: Bryan FOGEL, Mark MONROE
Operatőr: Josh BRAUNREUTHER
Vágó: Scott D. HANSON, James LECHE, Wyatt ROGOWSKI, Avner SHILOAH
Szereplők: Omar ABDULAZIZ, Fahrettin ALTUN, John O. BRENNAN, Hatice CENGIZ
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. december 5. vasárnap, 18:00

2018-ban az egész világot sokkolta a Washington Post újságírója, Dzsamál Hasogdzsi esete, aki nyomtalanul eltűnt, miután hivatali ügyek miatt besétált Szaúd-Arábia isztambuli nagykövetségére. A menyasszonya és a világ minden részéből a segítségére siető szaúd-arábiai kivándorlók nyomozást indítottak, ami felkavaró részleteket tárt fel a brutális gyilkosságról és a háttérben húzódó geopolitikai összefonódásokról.

Bryan Fogel rendező – aki a profi sport legsötétebb oldalát és doppingbotrányait bemutató “Icarus” c. filmjéért Oscar-díjat nyert – pattanásig feszült oknyomozó “thriller-dokumentumfilmet” készített az esetről. A “The Dissident – A szakadár” a kultikus Sundance Filmfesztiválon debütált és nemzetközi fesztiválkörútján számos szakmai elismerést kapott, többek között a hazai Cinefest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál versenyprogramjában is szerepelt.

Ajánlatunk


Vidám, zenés időutazás a 80-as évek világába, ahol ismét betupírozhatjuk a hajunkat, elmerülhetünk a sárvári termálkristály habjaiban egy pohár Traubit kortyolgatva, és ismét ovisok, kisdobosok, vagy iskolai discoban lassúzó, szerelmes tinik lehetünk, és válltöméses selyemblúzban slágereket dúdolhatunk világsikerről álmodozva.

A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 41 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három napon látványos lovagi tornák, pompás királyi menet és esti fáklyás felvonulás, vásár és koncertek várja az idelátogatókat, és természetesen a méltán híres királyi palota, gyönyörű reneszánsz kertje és a Salamon-torony is újra pezsgő középkori élettel telik meg. Szeretettel várjuk Önöket 2026-ban is Palotajátékokra, hogy együtt idézhessük fel azt az utánozhatatlan középkori hangulatot, melynek egyik hiteles helyszíne

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!